RAVNATELJICA:

Elizabeta Jelen

Telefon: 03/746 21 70

E-pošta: elizabeta.jelen@vrtec-sentjur.si

 TAJNIŠTVO:

Vesna Drame

Telefon: 03/ 746 21 60

E-pošta: vesna.drame@guest.arnes.si

Pomočnica ravnateljice:

Vesna Tofant

mobitel: 051/ 250 660

Telefon: 03 / 620 06 04

E-pošta: vesna.tofant@vrtec-sentjur.si

Pomočnica ravnateljice:

Monika Kolarič

Telefon: 03/620 06 05

Mobitel: 031 760 160

E-pošta: monika.kolaric@vrtec-sentjur.si

Svetovalna delavka (vpis otrok v vrtec):

Svetovalna delavka:

Računovodstvo:

Klavdija Žerjav

Tel: 03 / 746 21 62

E pošta: klavdija.zerjav@vrtec-sentjur.si

Knjigovodstvo (plačila staršev):

Beba Koprivc

Telefon: 03/746 21 63

E-pošta: beba.koprivc@guest.arnes.si

Organizatorki prehrane in zdravstveno higienskega režima:

Telefon: 03 7490 133

Barbara Kuhar

Mobitel: 031 371 412

E-posta: barbara.kuhar@vrtec-sentjur.si

Jasmina Planko

Mobitel: 051 400 274

E-posta: jasmina.planko@vrtec-sentjur.si

Mobilni defektolog:

Vanja Knez

Telefon: 03/ 746 21 68

E-pošta: vanja.knez@vrtec-sentjur

Ema Štokovnik

Telefon: 03/ 748 22 71

ema.stokovnik@vrtec-sentjur

 

 

Dostopnost