Praznični čas  v enoti  Blagovna so otroci preživljali z različnimi dejavnostmi povezanimi s prazniki. Otrokom smo strokovni delavci zaigrali  dramatizacijo, ki so si jo z navdušenjem ogledali vsi otroci naše enote.  Dneve smo si popestrili s peko piškotov, izdelovanjem okraskov, slikanjem prazničnih motivov, okraševanjem igralnic in hodnikov ter veliko iger ter glasbenih in  plesnih ustvarjalnosti. Starejši predšolski otroci so imeli skupne ustvarjalne delavnice v sodelovanju s prvim razredom OŠ Franja Malgaja. Čarobnost decembra  smo skupaj s starši doživeli pri pohodu na Sv Rozalijo, ki so jih popestrile čarobne lučke, ki so  jih predhodno izdelali otroci. Za popestritev pred počitnicami  je otroke presenetil obisk Božička, ki je otrokom zaželel vse dobro v novem letu.

Utrinke zapisala vzg.: Erika Muškatevc

Dostopnost