V času od februarja do začetka novembra, smo otroci z vzgojiteljicami preživljali dneve v veliki igralnici, v gasilskem domu, saj so se izvajala obnovitvena dela v POŠ Kalobje. Izkoristili smo priložnost, uredili tudi našo igralnico; jo prebarvali in osvežili.

V petek 5. 11. 2021, smo pričeli s selitvijo kuhinje in nekaterih delov igralnice. Na pomoč so nam priskočili hišniki vrtca in osnovne šole Hruševec. V soboto pa smo nadaljevali in preselili celotno pohištvo in igrače. Prišli so starši, ki so nam nesebično in dobrovoljno pomagali.

Zato se na tem mestu zahvaljujemo še enkrat vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri selitvi.

HVALA.

In tako smo od 8. 11. 2021 že v prenovljeni stari igralnici, kjer se vsi počutimo zelo dobro.

otroci z vzgojiteljicama Majo in Ines