Minuli teden smo posebej namenili prijateljstvu in igri. Igra v vrtcu ni sama po sebi umevna, ampak je premišljena in načrtovana. Kljub temu je lahko zanimiva in zabavna.  Poskrbi za prijateljstva, raziskovanje, krepi telo in duha.

S pestrimi dogajanji smo dodali noto z našo razigranostjo in obeleži teden. Tako smo se seznanili s stripom Boštjana Gorenc – Pižama, merili korake v igralnici in na prostem, barvali naša stopala, pripravili smo tekmovalne in gibalne igre, plesali in slikali ob klasični glasbi. Imeli smo tudi obisk knjižničarke Valentine.

Skratka bili smo razigrani.

Otroci in strokovne delavke enote Planina

Ključna sporočila so:

  • igra ti pomaga razvijati domišljijo,
  • igra ti krepi telo,
  • igra spleta prijateljstva …
  • in najpomembnejše: igra nas povezuje!
Dostopnost