Kmalu bo konec počitnic. Pa kljub temu so nam ostale v prijetnem spominu, saj smo se lahko kopali, se igrali z vodo, se polivali, prenašali vodo…., skratka vodne igre so vedno zabavne. V senci smo si pripravili različne poligone, jih dnevno premagovali in se igrali v šotorih. Veliko smo ustvarjali. Risali smo morje, živali, ki živijo v morju, gubali ladjice ter jih spuščali po vodi. Izdelovali smo svetilnike, barvali školjke, kamenčke, se učili poletne pesmice ter plesali. Nismo pozabili na sonce, pred katerim smo se morali zaščititi s sončno kremo, s pokrivalom in seveda piti veliko vode.

Počitnice so čas, ko ga preživimo skupaj s svojo družino na najrazličnejše načine. Bodisi na morju, v toplicah, v hribih…. Skratka vsepovsod je lepo. Nabrali smo si novih moči, da bomo lažje pričeli z novim šolskim letom.

Dostopnost