Dragi otroci, starši, strokovni delavci, babice, dedki, tete, strici, prijatelji…

Trenutna situacija je ustavila naš korak. Prevzela je krmilo našega avtopilota. Za trenutek in nepričakovano je obrnila naš vsakdan, ki smo ga živeli vse do danes in nam hkrati ponudila VELIKO priložnost za spremembe, razmislek, sodelovanje, spoštovanje, podporo, zaupanje.

V tem trenutku smo skupaj v mislih in vsekakor tudi v dejanjih. Vsak moj korak močno vpliva na vašega in vsak vaš korak močno vpliva na mojega…

Zavedam se in verjamem, da prav vsi pogrešamo naš vsakdan, glasen pozdrav, objem, naloge… Občutek, da smo skupaj, občutek, da smo pomemben del vrtavke, ki svet poganja naprej. Še vedno smo tu, povezani in naša vrtavka se še vedno vrti!

SKUPAJ bomo zmogli zavrteti kolesje nazaj v pravo smer!    

 

Zato vas vabim, da postanete del kreativnega projekta,

ki se podpiše pod naslov 

JUNAKI Z OKNA!

Hvala za sodelovanje!

Manja Koren Kodele

Dostopnost