Že na prvem roditeljskem sestanku smo se skupaj s starši odločili, da bodo pripravili dramatizacijo  za otroke v naši skupini 2-3 let. V mesecu novembru se je 14 staršev zbralo na prvi vaji, kjer so izbrali zgodbico »Živali pri babici Zimi«. Zgodbica pripoveduje o dobroti in pomoči babice Zime. Starši so si razdelili vloge in se dogovorili za izdelavo kostumov, vzgojiteljice smo pripravile sceno in instrumente. Predstavo za otroke so odigrali v prazničnem decembru, ki je bila zanje popolno presenečenje. Tako ostali starši iz skupine kot tudi otroci so bili nad predstavo navdušeni, prav tako pa smo bile zadovoljne vse tri strokovne delavke v oddelku. S takšnim načinom medsebojnega sodelovanja krepimo vezi med vrtcem in družino.

                                                              

Vesna Likar, Urška Gorjup in Anja Razgoršek

Dostopnost