V enoti Loka smo Teden otroka preživeli zelo ustvarjalno, razgibano in igrivo. Tema letošnjega tedna je bila Naše pravice, zato smo se o otroških pravicah, kot tudi dolžnostih, pogovarjali v krogu prijateljstva in izdelali skupen plakat na to temo. Starejši otroci so si ogledali predstavo v IKC Šentjur z naslovom Peter Nos, mlajši pa so se zabavali ob rajalnih igrah in plesom ob glasbi. V tem tednu smo izvedli evakuacijsko vajo v sodelovanju s PGD Loka, imeli smo ustvarjalne delavnice in se družili tudi z učenci POŠ Loka na skupnem sprehodu. Otroci so si ogledali dramatizacijo zgodbe Zajtrk v izvedbi vzgojiteljic in se v dramatizaciji preizkusili tudi sami. Otroci so ves teden lahko prehajali med skupinama, se družili in utrjevali prijateljstva.