Kot v vseh enotah vrtca Šentjur, smo tudi na Blagovni praznovali Teden otroka. Za otroke smo vsak dan pripravili zanimive dejavnosti. V ponedeljek smo se pogovarjali o otrokovih pravicah in dolžnostih. V torek so se starejši otroci odpravili v IKC Šentjur, kjer so si ogledali čudovito predstavo Palček nos. Predstava v izvedbi Gledališča iz desnega žepka nas je navdušila. Tudi na gibanje nismo pozabili, zato smo v sredo za otroke vseh skupin pripravili gibalne dejavnosti v telovadnici. V četrtek smo vzgojitelji otrokom zaigrali dramatizacijo po pravljici Mala miška in veliko rdeče jabolko. V petek, pa smo poskrbeli za skupno druženje otrok po oddelkih.

Preživeli smo pester in prijeten teden.

Lep pozdrav iz enote Blagovna

Zapisala: Mihaela Kladnik

KOLAŽIRANJE

VADBENA URA

DRAMATIZACIJA

Dostopnost