Na Planini poteka teden otroka v prijetnem vzdušju in druženju vseh treh skupin. Na začetku tedna v ponedeljek smo izvedli skupno vadbeno uro med skupinami. V torek nas je obiskala Tetka Jesen (naša bivša sodelavka Berta Škoberne). Ogledali smo si predstavo: Medvedek sladkosnedek (vzgojiteljice za otroke). Starejši otroci pa so se odpeljali z avtobusom v IKC Šentjur, kjer so si  ogledali predstavo Palček Nos v izvedbi Gledališča iz desnega žepka (Lucija Čirovič in Boštjan Štorman). Sreda je bila dan za štafetne igre ob lepem vremenu na igrišču, kjer smo se družili veliki in mali. To pa še ni vse. Nadaljujemo v tem tempu do konca tedna. 😉

V četrtek smo skupaj likovno ustvarjali: risali so z ogljem, slikali s tamponi, slikali s senzoričnimi baloni, slikali s prsti na alu folijo, risali z zobnimi ščetkami in risali na blago. Nastalo je veliko zanimivih izdelkov, ki jih bomo razstavili.

V petek so imeli otroci starejše skupine pohod, mlajši pa smo se skupaj igrali na šolskem igrišču z žogami.

Lep pozdrav z Planine.
Dostopnost