Okrožnica MIZŠ; 24.9.2020

Spoštovani starši, v spodnjih priponkah imate okrožnico MIZŠ z aktualnostmi vezane na COVID-19. V prvi priponki so Priporočila o ravnanju v povezavi z boleznijo covid-19, v drugi pa shema protokola in ravnanja v primeru pozitivnega  testa na okužbo s...

več...

DOBRODOŠLI NAZAJ!

 SPOŠTOVANI STARŠI, 26.8.2020 smo prejeli okrožnico MIZŠ in smernice za začetek šolskega leta v vrtcu s strani ZAVODA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ŠOLSTVO. Povzemamo vam bistvene napotke za uvajanje otrok: Starši novincev naj izvajajo vse higienske ukrepe in v igralnicah...

več...

RODITELJSKI SESTANEK ZA NOVINCE

Spoštovani,   vse starše vključenih novincev v Vrtec Šentjur za šol. leto 2020-21 vljudno vabimo na roditeljski sestanek, ki bo v ponedeljek, 31.avgusta 2020, ob 17. uri  v oddelku enote kamor bo razporejen vaš otrok.   Informacijo, v kateri oddelek v enoti...

več...

OBVESTILO!

SPOŠTOVANI STARŠI, GLEDE NA ŠTEVILČNE KLICE Z VAŠE STRANI V ZVEZI Z ORGANIZACIJO DELA  V VRTCU OD 1.6.2020 DALJE, VAS OBVEŠČAMO, DA S STRANI MIZŠ NIMAMO ŠE NOBENE INFORMACIJE (ČAKAMO NA OKROŽNICO). TAKOJ PO PREJEMU LE TE BOSTE VSI STARŠI OBVEŠČENI KAKO BO DELO...

več...