V enoti Blagovna smo december preživeli čarobno in  v vsakodnevnem pričakovanju lepih dogodkov. Otroci so ustvarjali skozi ves mesec in se veselili posameznih doživetij. Najprej so bili v pričakovanju Miklavža, kasneje še ostalih dobrih mož. Skozi različne dejavnosti izdelovanja okraskov, krasitev prostorov, peka piškotov, kruha, izdelovanja voščilnic, simbolne igre pošta, izražanja lepih misli, skupne čajanke, rajanja … so dnevi minevali dan za dnem. Vzgojiteljice smo otrokom zaigrale dramatizacijo na praznično temo, ki so si jo z navdušenjem  ogledali vsi otroci iz enote.  Ob koncu smo skupaj s starši in otroki izvedli pohod na Sv. Rozalijo. Najmlajšim pa so starši v delavnicah pripravili drobna presenečenja.

Zapisala vodja enote: Erika Muškatevc