V mesecu septembru v vrtcu poteka uvajanje otrok. V naši enoti poteka še uvajanje mlajših otrok v skupino ,starejši otroci pa že oblikujejo nova prijateljstva in tkejo prijateljske vezi. Kljub uvajalnemu mesecu malčki na prostem s pomočjo novega vozička  lovijo tople sončne žarke in ujemajo milne mehurčke ter uživajo pri gibanju na prostem. Starejši otroci postopoma utrjujejo prijateljske vezi, ki jih poleg vsakodnevnega gibanja na prostem in  drugih dejavnosti izražajo v medsebojnih igrah, ki so povezane z dejavnostim v tem mesecu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                       Zapisala: Erika Muškatevc

Dostopnost