Počitniško sproščen in predvsem vroč mesec julij smo si popestrili s kopalnimi dnevi, kjer so otroci  uživali ob igri z vodo in v vodi. Že predpriprava je otrokom bila zanimiva saj so se morali za kopanje preobleči v svoje kopalke in poskrbeti za zaščito pred soncem z mazanjem s sončnimi kremami. Niso pa pozabili tudi na kopalne brisače s katerimi smo si uredili »plažo« na kateri so lahko sproščeno počivali. Otroško veselje in pričakovanje je bilo prisotno že ob vodnem polnjenju bazenov, smeh in razigranost pa ob igri v vodi. Poleg čofotanja so z različnimi vodnimi igračami vodo prelivali, z vodnimi brizgami pa se veselo špricali. Tudi milna drča je bila zelo zanimiva. Na njej so preizkušali drsenje na različne načine in uživali ob milnih mehurčkih.

Z igro z v vodi, ob vodi in z vodo, ki je veliko motivacijsko sredstvo smo otrokom pričarali nasmeh in veselje, hkrati pa poskrbeli, da nam ni bilo vroče.

Vzgojiteljice in otroci iz ENOTE SLIVNICA

 

 

Dostopnost