Kaj vse nam lahko uspe, ko stopimo skupaj…

Na timskem načrtovanju (enota Šentjur – jaslični vhod 2) se je porodila ideja o izdelavi EKO glasbenega kotička na igrišču vrtca. Skupaj smo zbrale ideje in zasnovale načrt. K sodelovanju smo povabile starše, ki so pridno prinašali dotrajano kuhinjsko posodo in pribor. Iz zbranega materiala smo oblikovale dva glasbena kotička, ki sta pritrjena na ograjo igrišča vrtca. Otroci so bili nove pridobitve zelo veseli in se igre v kotičku dnevno poslužujejo, saj so bili v zadnjem letu z igro na igrišču delno omejeni (uporaba peskovnika, igral) zaradi epidemije COVD-19. Glasbeni kotiček ločeno uporabljamo trije oddelki (1-2, 1-2, 2-4). Otroci med igro v kotičku svobodno muzicirajo, razvijajo domišljijo, ritmični posluh, predvsem pa uživajo.

Sodelujoči: Petra Veber, Ana Biščan, Petra Lavbič, Urška Gorjup, Leonida Podgoršek, Veronika Dobovišek, Maša Medved, Jasmina Knafelc in starši.

Galerija

Dostopnost