Otroci zelo veseli prihajajo v vrtec, saj jih tam pričakajo njihovi prijatelji. Zelo radi se igrajo najrazličnejše igre, ustvarjajo, pojejo, plešejo, telovadijo in tekajo po igrišču. Malo pa nam je dneve popestril tudi sneg, katerega smo se zelo razveselili. Kotalili smo kepe, delali snežaka, se lopatkali in valjali po snegu. Skratka uživali smo! Vendar pa ne mine dan, da ne bi kdo od otrok  vprašal, kdaj bo prišla moja prijateljica Anika, Neža…. ali prijatelj Anže, Gal… v vrtec? Ali pa, kje pa je vzgojiteljica Manja, Nives, Klavdija…? Ja, otroci pogrešajo svoje prijatelje, svoje vzgojiteljice, svoj matični vrtec, igračke…  Predvsem pa pogrešajo drug drugega! Pogrešajo bližino, druženje, igro, smeh, veselje, ki ga lahko delijo le s prijateljem! Vendar malo še bomo morali vsi skupaj potrpeti in ostati doma, saj le tako bomo poskrbeli za naše zdravje in pregnali ta nagajiv korona virus.

Dostopnost