SPOŠTOVANI STARŠI!

Epidemiološka slika v državi se ves čas slabša, število okužb strmo narašča. V našem vrtcu se res trudimo ohranjati trenutno stanje, saj bi vdor okužbe v naš prostor pomenil ZAPIRANJE ODDELKOV OZIROMA ENOT, kar pa si tako vi kot tudi mi ne želimo.

Zato vas prosimo, ne glede na vaše osebno prepričanje, DA OB VSTOPU V NAŠ PROSTOR UPOŠTEVATE OSNOVNA PRAVILA:

  • OBVEZNO NOŠENJE MASK – pravilno preko nosu,
  • RAZKUŽEVANJE ROK,
  • NE ZADRŽUJTE SE V PROSTORU,
  • DRŽITE RAZDALJO.

STARŠI SKUPAJ ZMOREMO VSE IN ŠE VEČ, POMAGAJMO SI, OPOZORITE DRUG DRUGEGA. Strokovne delavke so v vrtcu za vaše otroke in ne organ pregona, ki bi kontroliral ali upoštevate predpisana pravila ali ne. Če vas katera izmed njih prijazno opozori, vzemite to kot dobronamerno opozorilo. Poleg zaščite vas in drugih so »maske vidni znak, da obstaja široko razširjen neviden vir okužbe ter tako ljudi opomnijo na pomen primerne razdalje do drugih ter druge ukrepe za nadzor širjenja bolezni« .

Nošenje maske ni prijetno, a je MAJHNA ŽRTEV v primerjavi s tem, kar bo sledilo, če se okužba razširi v naš prostor.

PROSIMO VAS, DA V DOBRO VSEH, UKREPE UPOŠTEVATE.

Hvala!

Dostopnost