SPOŠTOVANI STARŠI,

po vseh prejetih prijavah otrok smo v preteklem tednu na osnovi zbranih podatkov, ki ste nam jih posredovali oblikovali delovne čase ZA POSAMEZNE ODDELKE. Kot je napisano v protokolu, se otroci zbirajo v oddelku kamor so dodeljeni, natančni podatki bodo izobešeni tudi na vhodu pred vstopom v vrtec. Še enkrat vas prosimo, da se do igralnice odpravite po najkrajši poti, ne prehajate po vrtcu, uredite otroka v garderobi in ga oddate ter prevzamete v isti igralnici.  Ne zadržujte se v prostorih vrtca in na igrišču. Upoštevajte varnostno razdaljo, uporabljajte zaščitno masko in si na vhodu razkužite roke. Otroci ne nosijo mask in si ne razkužujejo rok, ampak si jih umijejo.

Skupaj zmoremo vse in še več, tudi to bomo prebrodili.

Hvala za razumevanje in strpnost.

Dostopnost