Številka: 6030-1/2020/11

 

Datum: 15. 3. 2020

Zadeva:

Preklic organizacije nujnega varstva otrok – NUJNO OBVESTILO

 

Spoštovane ravnateljice, ravnatelji, v obdobju razglašene epidemije koronavirusa v Republiki Sloveniji, vas obveščamo o novi odločitvi Vlade Republike Slovenije za področje vzgoje in izobraževanja: Vlada Republike Slovenije bo danes izdala Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, s katero bo prenehala veljati Odredba o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 19/20 in 22/20), ki je dovoljevala organiziranje nujnega varstva otrok. Vse šole in vrtci bodo od 16. marca 2020 do preklica zaprti.

 

 9680_Okroznica PEKLIC nujnega varstva

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostopnost